Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prezydent ma racje. Kasta mniejzwyczajna nominowana za PRL przypomina trochę knura Napoleona  z Folwark zwierzęcy Orwella
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rzucą tanią kiełbasę w lidlu to są podobne tłumy i podobne zachowania. Z wyjątkiem, że sobie selfie z tą kiełbasą nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jest niezbyt zdrowy. To tyle chciałem powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten pajac nie wstydzi się wygadywać takich głupot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu P0dnieśli rękę w UNII - przeciw POLSKIEMU RZĄDOWI !! Adamowicz Arłukowicz Frankowski Halicki Hetman Hübner Jarubas Kalinowski Kopacz Lewandowski Łukacijewska Sikorski Thun und Hohenstein Belka Biedroń Cimoszewicz Spurek Miller.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ból dpy lewactwa oznaczy tylko jedno - PAN PREZYDENT ROBI DOBRĄ ROBOTĘ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wolność i demokracja" w czeciej erpe - Bolek Alek Wolski Carex Must Znak Karol Bujer Litwin i setki POdobnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnica między PiS, a opozycją vel targowicą jest taka, że w PiS są osoby które nie budzą zaufania, natomiast wśród targowicy nie ma ani jednej osoby do której można mieć choćby cień zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......zimowy sezon nie obfituje w festyny i objazdowe "Lunaparki", to podesłali mima żartownisia, miłośnika Disco Polo! My tutaj sobie dworujemy, ale człowieka ogarnia smutek i zażenowania na myśl o stopniu deficytu intelektualnego społeczeństwa zamieszkującego wschodnie rubieże RP. Osobiście mnie już te "rewolucje" nie dotyczą, ponieważ ciężko pracując zdołaliśmy doskonale wykształcić obu synów, którzy (za naszą namową) wyjechali za granicę realizować się zawodowo i czerpać z zasobów szczęścia należnego ludziom zdeterminowanym do uczynienia wlanego życia coś mającego wartość!
 ....tak, tak + łażenie po krzesłach w japońskim parlamencie, czekoladowe orły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się z ilu DPS ów pozwozili to towarzystwo ?, wyraz inteligencji aż bije z ich twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy obiecał, że "malina i japko" będą drogie? Swoją drogą elektorat mógł bardziej zadbać o wizerunek. Urzędnicy w garniakach, a suweren w byle jakich stylizacjach. Nie ma co epatować bidą. Fason trzeba trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że ci ludzie (tzw. widownia) którzy są na zdjęciach, nie do końca wiedzą gdzie i jak tu się znaleźli. Jakieś takie nieobecne twarze i puste spojrzenia. Nie wspominając o rozumieniu przekazu tzw. "pręzydęta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był razem z ruchadlem leśnym czy z nartami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba prezydent źle się wyraził. "Sędziowie mają być sługami władzy "a nie narodu , przynajmniej do tego prowadzą działania obecnie rządzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to była ostatnia jego wizyta jako prezydenta Polski w Lubelskim w 2020 r.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestępca konstytucyjny przyjechał do zamulonych owieczek? Będzie siedział w kryminał, mam nadzieję. Już niedługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przyjeżdża cyrk to jeszcze więcej osób przychodzi klauna pooglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a później w podręcznikach z historii będą pisać jako ten prezydent, który walczył z bogami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że ci ludzie (tzw. widownia) którzy są na zdjęciach, nie do końca wiedzą gdzie i jak tu się znaleźli. Jakieś takie nieobecne twarze i puste spojrzenia. Nie wspominając o rozumieniu przekazu tzw. "pręzydęta"
 Mam wrażenie, że większość tych postów pieniących się z wściekłości pisała jedna, może dwie osoby. Twoje rozumowanie robi wrażenie jakbyś patrzył/a na sprawy Polski z zagranicy. Każdy sukces Naszego rządu przyprawia was o głośniejszy skowyt. Odpowiedzcie sami sobie czy nie korzystacie z tych sukcesów??. No chyba, że te osiągnięcia są mniejsze niż wcześniejsze wszelkiego rodzaju "wyprowadzenia". Tak mi się wydaje, że obecnie tylko złodzieje mają gorzej, dużo gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan Prezydent! Brawo PiS! Polacy Was kochają, zdrajcy nienawidzą. Jest dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...